Podyskutujmy o ekologii

W trakcie Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu odbyło się seminarium pn.: „Podyskutujmy o ekologii".


         W trakcie 26 edycji Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu dnia 24.04.2024 roku odbyło się seminarium pn.: „Podyskutujmy o ekologii" zorganizowane przez Uniwersytet Radomski w Radomiu we współpracy z OSPS BHP w ramach realizacji projektu: „Podnoszenie świadomości ekologicznej i kształtowanie postaw ekologicznych obecnych i przyszłych pracowników służby BHP” dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.


Podczas seminarium podjęto ważne kwestie związane z ochroną środowiska w tym z działaniem ozonu – zarówno w środowisku naturalnym, jak i środowisku pracy, oraz przybliżono nowe regulacje ESG.


W trakcie prezentacji zostały przedstawione obowiązki firmy z zakresu ochrony środowiska, wskazując na potrzebę zaangażowania w działania służby BHP. Eksperci przedstawili sposoby na zredukowanie niekorzystnego wpływu na środowisko. A w związku z bardzo dużym zainteresowaniem tematyką seminarium uczestnicy kontynuowali w dyskusji z ekspertami w panelu konsultacyjno-informacyjnym. 
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat ww. projektu.

Bliższe informacje: