CYFRYZACJA W BEZPIECZEŃSTWIE PRACY

W imieniu Zarządu Głównego OSPS BHP mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VI Ogólnopolskim Forum Służby BHP.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP dostrzegając potrzebę dyskusji nad identyfikacją i upowszechnianiem dobrych praktyk w zakresie poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy w zmieniającym się świecie pracy, podjęło decyzję o organizacji VI edycji Ogólnopolskiego Forum Służby BHP pod nazwą „CYFRYZACJA W BEZPIECZEŃSTWIE PRACY”.

Forum odbędzie się 12–13 września 2024 r. w Sali konferencyjnej hotelu ARCHE Krakowska w Warszawie.

Partnerem Strategicznym VI Forum jest Centralny Instytut Ochrony Pracy-Państwowy Instytut Badawczy a partnerami są: Państwowa Inspekcja Pracy, Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi, Urząd Dozoru Technicznego, Pracodawcy RP, MTP Poznań, Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
W Sesji Inauguracyjnej prelegenci z CIOP-PIB,  IMP im. prof. J. Nofera w Łodzi, Pracodawcy RP, Uniwersytet Radomski w Radomiu i ZG OSPS BHP postarają się odpowiedzieć na pytanie „Cyfryzacja w bezpieczeństwie pracy – korzyści i zagrożenia”.

W drugiej części pierwszego dnia V Forum Służby BHP zaplanowane panele dyskusyjne na temat:

- Nowoczesnego rynku szkoleń w obszarze bezpieczeństwa pracy,
- Czynniki psychospołeczne podczas pracy z wykorzystaniem platform cyfrowych,
- Nowoczesne narzędzia oraz środki ochrony indywidualnej w pracy Służby BHP.

Na zakończenie pierwszego dnia Forum będziemy mogli usłyszeć i porozmawiać oDoborze nowoczesnych środków ochrony indywidualnej, gdzie Partnerzy Wspierający VI Forum przedstawią ze swojej strony punkt widzenia tego zadnienia i wprowadzą nas w tematykę warsztatów drugiego dnia Forum.

W drugim dniu Forum zaplanowane są warsztaty doskonalące kompetencje pracowników służby BHP, takie jak:

- Programy wspierające pracę służby BHP,
- Nowoczesne narzędzia podczas szkoleń w obszarze bhp,
- Dobór nowoczesnych ŚOI,
- Ocena ryzyka zawodowego podczas pracy w cyfrowych platformach pracy.

Dobrane i prezentowane tematy warsztatów w przekonaniu organizatorów pozwolą na zgłębienie praktycznej wiedzy i podniesienie kwalifikacji pracowników służby BHP do przekazywania jej pracownikom oraz pracodawcom w zakresie wdrażania nowych umiejętności do zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy.

Warsztaty doskonalące kompetencje pracowników służby bhp, poprowadzą wiodący specjaliści z branży BHP. Organizatorami warsztatów są nasi Partnerzy Wspierający: ALFA i OMEGA sp. z o.o. s.k., FARAONE Poland sp. z o.o., FILTER SERVICE sp. z o.o., JACKSON Safety, MILWAUKEE, OXYLINE sp. z o.o., KRAUSE POLSKA sp. z o.o., wosatec sp. z o.o.

Podczas Forum zorganizowane będą stoiska konsultacyjne instytucji (CIOP-PIB, IMP, UDT, PIP, ZUS) oraz partnerów wspierających (ALFA i OMEGA sp. z o.o. s.k., FARAONE Poland sp. z o.o., FILTER SERVICE sp. z o. o., JACKSON Safety, MILWAUKEE, OXYLINE sp. z o.o, KRAUSE POLSKA sp. z o.o., wosatec sp. z o.o.).
Dla uczestników Forum, zaplanowane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Koszty:
Cena za udział w VI Ogólnopolskim Forum Służby BHP wynosi:

dla członków OSPS BHP

• I dzień Forum – 170,00 zł + 23% VAT (serwis kawowy, obiad)
  • uroczysta kolacja – 260,00 zł + 23% VAT
  • II dzień Forum – 150,00 zł + 23% VAT (serwis kawowy, obiad)

dla osób nie będących członkami OSPS BHP

• I dzień Forum – 200,00 zł+ 23% VAT (serwis kawowy, obiad)
  • uroczysta kolacja – 320,00 zł + 23% VAT
  • II dzień Forum – 180,00  zł + 23% VAT (serwis kawowy, obiad)

Warunki uczestnictwa:

Warunkiem uczestnictwa jest:
•    w terminie do 15 sierpnia 2024 r. dokonanie rejestracji poprzez elektroniczne zgłoszenie.
•    w terminie do 20 sierpnia 2024 r. wpłata za uczestnictwo zgodnie z cennikiem.

Formularz zgłoszeniowy:
FORMULARZ REJESTRACYJNY JEST TAK USTAWIONY, ŻE SAMOCZYNNIE PRZELICZA NALEŻNOŚĆ W OPARCIU O ZAZNACZONE "OPCJE DO WYBRANIA".

Nocleg:
Uczestnicy Forum mogą skorzystać z noclegu w Hotel ARCHE Krakowska w Warszawie,  Al. Krakowska 237.

Pokoje hotelowe 12/13.09.2024 roku:
Pokój jednoosobowy / doba 314.81 zł + 8% VAT= 339.99 zł
Pokój dwuosobowy / doba 361.11  zł + 8% VAT = 390.00 zł

Parking nieodpłatny dla uczestników.
WAŻNE: Rezerwacji noclegu należy dokonać  we własnym zakresie indywidualnie na hasło – „Forum BHP” w terminie do dnia 15 sierpnia 2024 r. telefonicznie (tel. 22 609 90 00) lub mailowo (email: recepcja@archehotelkrakowska.pl).

PROGRAM.pdf 555 KB PDF