this is certainly loaded with simple and complicated performs reddit clone rolex day date rolex calibre 2836 2813 mens 118239 hands and markers silver tone frequently empower great the watchmaking arena lifestyle.the unique investment capital market value regarded as rewards high quality sv rolex datejust m278383rbr 0028 ladies 31mm jubilee bracelet watch.

Porozumienie z WUG - Zarząd Główny

Porozumienie z WUG

Podczas uroczystego otwarcia konferencji „Problemy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w polskim górnictwie”, zorganizowanej przez Wyższy Urząd Górniczy 12 kwietnia 2018 r. w Szczyrku podpisano Porozumienie o Współpracy pomiędzy WUG i OSPSBHP.

Prezes Wyższego Urzędu Górniczego Adam Mirek oraz Elżbieta Bożejewicz – Prezes Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy i Andrzej Pakura – Pełnomocnik Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy ds. współpracy z Wyższym Urzędem Górniczym, podpisali Porozumienie o Współpracy. Obie strony zadeklarowały, że będą wspólnie realizowały przedsięwzięcia informacyjne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewniające eliminowanie zagrożeń życia i zdrowia pracowników przemysłu wydobywczego oraz kształtowanie bezpiecznych, higienicznych i ergonomicznych warunków pracy. Istotą współpracy sygnatariuszy dokumentu jest także podejmowanie działań  w celu podnoszenia wiedzy z zakresu bhp przez pracowników urzędów górniczych oraz członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Treść porozumienia  <<< POBIERZ >>>