Zarząd Główny OSPS BHP zaprasza na Międzynarodową Konferencję

!Zmiana terminu! Zarząd Główny OSPSBHP serdecznie zaprasza na Międzynarodową Konferencję pt. Wypadki i zdarzenia potencjalne wypadkowe - źródło wiedzy o lukach w systemie zarządzania bezpieczeństwem pracy. Szukajmy przyczyn źródłowych!Termin targów SAWO i Naszej konferencji został zmienipony na 19 listopada, zgłoszenia utrzymuja swoja ważność dla nowego terminu.

Informacja z targów:

Po wnikliwych konsultacjach z wystawcami, w trosce o ich bezpieczeństwo oraz z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, zarząd Grupy MTP zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz zalecanymi przez instytucje państwowe procedurami podjął decyzję o przełożeniu targów SAWO na termin 18 – 20 listopada 2020 roku.

Nie była to decyzja łatwa, gdyż od wielu miesięcy wspólnie z naszymi partnerami ciężko pracowaliśmy na sukces tego wydarzenia. Jesteśmy jednak przekonani, że nasz wspólny wysiłek nie pójdzie na marne, a wręcz przeciwnie, dodatkowy czas jaki dzieli nas od targów, wykorzystamy do stworzenia jeszcze większej, ciekawszej i wartościowej biznesowo imprezy. Zachęcamy Państwa do wpisania nowego terminu Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO do kalendarzy i spotkania się z nami podczas jesiennej edycji tego najważniejszego spotkania branży.  

Uwaga! Udział w konferencji wymaga wcześniejszego zgłoszenia uczestnictwa, które należy wypełnić elektronicznie klikając w poniższy link:

ZGŁOSZENIE NA KONFERENCJĘ

Przez cały okres targów czynne będzie również stoisko targowe OSPSBHP, do odwiedzin którego zapraszamy